Понеділок, 14.07.2025, 08:56

МО вчителів

Приветствую Вас Гість

Поиск

Пользовательского поиска
Ccылки



Учет
Яндекс.Метрика

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайта
Наш опрос
На якому рівні Ви володієте англійською мовою ?
Всього відповідей: 559
Главная » 2013 » Грудень » 11 » Про проведення проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
Про проведення проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
13:40
щодо проведення ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики
у 2013-2014 навчальному році

Метою проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики є: сприяння розвитку алгоритмічного мислення у школярів; підвищення інтересу до програмування; стимулювання творчого самовдосконалення учнів, зацікавлення їх у якісному і поглибленому вивченні інформатики; виявлення та розвиток обдарованих учнів, надання їм допомоги у виборі фаху.
Документом, що визначає завдання, структуру і технологію проведення Всеукраїнських олімпіад, є Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності (наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України №1099 від 22.09.2011р.).
ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики проводиться в єдиний день для всіх районів (міст) Херсонської області - 14 грудня 2013 року, початок о 9:00.
Районна олімпіада з інформатики проводиться в один тур (практичний), який триває 3 астрономічні години. Всі організаційні питання (місце проведення, розподіл учасників за робочими місцями, забезпечення учасників папером для чернеток та ін.) вирішується заздалегідь оргкомітетом проведення олімпіади.
Архів із завданням слід відкрити за 40 хвилин до початку олімпіади на засіданні журі олімпіади для можливості тиражування та прийняття організаційних рішень, які оформлюються відповідним протоколом.

Апаратне та програмне забезпечення олімпіади
Практичний тур доцільно проводити на комп’ютерах із операційними системами Windows2000/XP/Vista/7. Бажано, на час проведення туру олімпіади, фізично відімкнути локальну мережу від комп’ютерів учасників, якщо вона не використовується для здачі робіт під час туру та не вжито заходів, що унеможливлюють обмін даними між учасниками під час туру.
Учасники олімпіади всі завдання виконують в системі програмування Free Pascal 2.0 (чи новішої версії).
При проведенні олімпіади з інформатики:
• учасникам не дозволяється користуватись додатковою літературою (посібниками, довідниками тощо);
• забороняється користуватися комунікаційними засобами (Інтернет, мобільні телефони і т.д.);
• роботи виконуються за єдиними завданнями для всіх учасників, а оцінювання ведеться за паралелями 8-9 клас, 10-11 клас;
• для кожного учасника олімпіади створюється окрема папка, де учень зберігає всі файли, створені під час розв’язання задач. Файли, які збережені в іншому місці членами журі не розглядаються.

Запитання щодо умов завдань
Учасники олімпіади повинні мати змогу поставити запитання щодо умов задач. Бажано надавати цю можливість лише на протязі першої години. Якщо за цей час учасники знайдуть помилку або двозначність в умові, тоді до умови можна буде внести поправку та вчасно оголосити про неї усім учасникам.
Запитання, що їх ставить учасник, повинні передбачати відповідь "Так" або "Ні". У випадках, коли запитання сформульоване так, що на нього не можна відповісти "Так" або "Ні"; відповідь на запитання учасника міститься у явному вигляді в умові задачі; запитання стосується розв’язку задачі; відповідь на запитання вимагає обчислень, що можуть бути проведені учасником самостійно, виходячи з умов задачі та загальних знань - член журі повинен відповідати: "Не коментую".

Перевірка завдань
Завдання перевіряються за системою тестів. До кожної задачі необхідно підготувати набір тестових даних, які б дозволяли розрізнити правильні та неправильні розв’язки, а серед правильних - більш та менш ефективні.
Програму учасника необхідно запустити на кожному тесті окремо.
В заявках на ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з інформатики обов’язково дотримуватися пропорційності складу команди району (міста) для 8-11 класів, вказувати мову програмування та її версію.
Кількість переможців (І - ІІІ місця) не може перевищувати 50% від загальної кількості учасників відповідної вікової категорії

8-9 клас 10-11 клас
І місце 161-200 б 180-200 б
ІІ місце 111-160 б 140-179 б
ІІІ місце 60-110 б 100 - 139 б
Просмотров: 780 | Добавил: komp | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]