Неділя, 19.05.2024, 21:57

МО вчителів ІНФОРМАТИКИ

Приветствую Вас Гість

Поиск
Пользовательского поиска
Друзья сайта



Учет
Яндекс.Метрика

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Меню сайта
Категории каталога
Мои файлы [110]
Главная » Файлы » Мои файлы

Пунктограми у складному реченні
скачать [ Скачать с сервера (10.18 Mb) ] 13.03.2018, 18:27
Конспект уроку з української мови. Пунктограми у складному реченні

Конспект уроку з української мови. Пунктограми у складному реченні
Урок №44 (другий урок)
Клас 11 ( академічний рівень; філологічний напрям; профіль іноземної філології)
Тема: пунктограми у складному реченні
Мета: формувати предметні компетентності на основі технології критичного мислення, узагальнити й систематизувати знання учнів про типи складних речень, розділові знаки в них; сприяти виробленню практичних навичок правильно й обґрунтовано ставити розділові знаки у складному реченні, уникати граматичних помилок при побудові складних речень; виявити утруднення і здійснити відповідну корекцію; розвивати комунікативні та соціальні компетенції, самостійність мислення, вміння робити висновки за аналогією, наводити аргументи на підтвердження власних думок, формувати навички ведення дискусії; виховувати любов і повагу до звичаїв і традицій, етикету, культури різних народів, сприяти розумінню і продуктивній взаємодії між людьми, толерантно ставитися до точки зору інших.
Обладнання: збірники завдань ЗНО-2018, картки, презентація, глобус, проектор.
Міжпредметні зв’язки: географія, історія, етика, естетика, іноземні мови (англійська, німецька)
Хід уроку
І.Емоційне налаштування на роботу. Морфологічна пауза ( на дошці число 94) Необхідно записати словами, визначити частину мови, розряд, будову, пояснити правопис, аргументувати, чому використано числівник 94 (до ЗНО з української мови залишилося 94 дні), скласти складні речення щодо організації роботи на уроці (мотивація навчальної діяльності + очікуванні результати)
ІІ. Орфографічна пильність (робота з карткою)
2.1.1. Вставте пропущені літери, поясніть правопис
Д..плом, т..тул, старо..ндійський, д..якон, ру..на, ..дея, колібр…, …..нверсія, д…адема, Ват…кан, Атлант…да, Ч..каго
2.2.Збірник ЗНО-2018 с.60-61 завдання 1-7, 13-14;16,18
Зробіть висновок щодо правопису літер и, і в словах іншомовного походження.
ІІІ. Фаза побудови знань
3.1. Розігрування ситуації : необхідно звернути увагу на екранпригадати місця віртуальної подорожі і уявити, що ви подорожуєте вуличками Лондона, зустрічаєте знайомого:
-Hello.(подає руку)
-No,because they are not accepted in England, they are greeting with a nod of their heads.
Побудуйте складне речення і допоможіть друзям уникнути можливих помилок під час спілкування з англійцями (учні визначають тип, пояснюють вживання розділових знаків).
3.2. Учням пропонується підійти до глобуса та розмістити прапорець бажаної подорожі, аргументувати вибір, визначити тип речення,пояснити розділові знаки.
3.3. Учитель звертається до учнів
DeutschlandhatseineeigeneTradition. DieEtiketteauchBenimmregelngenannt, isteinVerhaltensregelwerk, welchessichaufzeitgenössischetraditionelleNormenberuftunddasdieErwartungenandasSozialverhalteninnerhalbgewissersozialerKreisebeschreibt.Auf welcheRegelnSieimBüro, beimGeschäftsessen, imAlltag und beimDresscode in Deutschland achtensollten
Діти роблять висновок щодо наступної країни, культуру якої вивчатимуть
3.4. Перегляд презентації, обговорення особливостей поведінки, звичаїв Німеччини.
3.5.Кодування речень
У поданих складних реченнях необхідно поставити розділові знаки, записавши лише код (0-не потрібно ставити ніякого розділового знака; 1-двокрапку; 2-кому; 3- тире)
Німецький етикет асоціюється зі словом «порядок» бо характерними рисами німців є дисципліна і пунктуальність. Це позначається й на столовому етикеті. Слід пам’ятати виделку необхідно весь час тримати лівою рукою. Ніколи не слід знімати руки зі столу зап’ястя повинні торкатися краю столу.
ІV. Фаза консолідації.
4.1.Поставити розділові знаки, пояснити їх вживання.У тексті знайти складні речення, визначити тип.
Німеччина дивна країна з тисячолітньою історією та віковими традиціями в літопис якої вписано перемоги і поразки періоди розквіту і воістину трагічні сторінки. Німеччиназнаходиться на другійсходинці рейтингу середкраїн Старого Світу і поступається за цимпоказникомлишеРосії.
На сьогоднішній день ФедеративнаРеспублікаНімеччина (цеофіційнаназвадержави) належить до числа найбільшрозвиненихекономіксвіту а їївнутрішньополітичнийустрій є зразкомпарламентськоїдемократії та ефективногорозподілуповноваженьміж центром і суб’єктамифедерації.
До об’єднання в одну державу німецькі регіони в далекому минулому були самостійними одиницями кожне зі своєю культурою історією традиціями і звичаями. Це і зумовило туристичну привабливість країни. На карті Німеччини навряд чи можна знайти місце яке б розчарувало любителів подорожей і справжніх цінителів прекрасного. Величні замки й палаци безліч музеїв і культурних центрів незаймані ліси чудові морські пляжі і розкішні гірськолижні курорти все це визначає сьогоднішній вигляд Німеччини яка стояла біля витоків Європейського Союзу і по праву вважається однією з візитних карток континенту.
Окремою пам’яткою є по суті кожне велике місто. До послуг туристів парки розваг виставкові центри зоопарки затишні кафе і ресторани нічні клуби і просто парки де можна прогулятися в тіні гіллястих дерев захоплюючись знаменитим німецьким педантизмом і порядком. Злагодженість тут відчувається у всьому п’ять зірочок на фасаді готелю гарантують відповідний рівень обслуговування громадський транспорт ходить строго за розкладом пиво в кафе буде обов’язково свіжим а вказівники у населених пунктах дозволять легко орієнтуватися навіть тим мандрівникам які приїхали в Німеччину вперше.
4.2. Обговорення результатів, само оцінювання, експертиза роботи на уроці.
4.3. Домашнє завдання: скласти міні-твір про звичаї й традиції українців, використовуючи складні речення; збірник ЗНО (тест-контроль с.
4.4. Учитель пропонує пригадати слова, якими починали перший урок: «Ногами людина повинна стояти на землі своєї батьківщини, але її очі нехай бачать увесь світ» (Д. Сантаяна)
Категория: Мои файлы | Добавил: kopani | Автор: Клас 11
Просмотров: 488 | Загрузок: 47 скачивать можно | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]